הגדר כדף הבית הפוך לדף הבית
20.01.18 ד' שבט התשע"ח
גלריה מהארץ גלריה מהעולם גלריה יהדות חדשות מבזקים וידאו פורומים יהדות צרכנות ושיווק דעות הוסף למועדפים הגדר כדף הבית NPV news - חדשות פלוס
היענות מרשימה לפורום הכלכלי השלישי של בנק פאג"י
הכנס.
הכנס.
"בטווח המיידי, לא כל שכן בטווח הארוך, נמצאת האוכלוסייה החרדית במצוקת דיור... להערכתנו, לאור נתונים אלה, הפתרון האפשרי היחיד הוא אכלוס והקמה של מספר יישובים חרדיים שיענו על צרכי המגזר..." אמר השר זאב בוים, שר הבינוי והשיכון, לבאי הפורום
משה רוט
14.07.2008 - 21:19
מאות מנהלי מוסדות, ראשי ארגונים, ח"כים ואנשי עסקים לקוחות הבנק השתתפו בפורום הכלכלי השלישי של בנק פאג"י בהשתתפות שר הבינוי והשיכון השר זאב בוים. הפורום הכלכלי של בנק פאג"י קנה לו את שמו הטוב ככינוס מרכזי המתכנס מספר פעמים בשנה ודן בנושאים מרכזיים כלכליים וההשפעה שלהם על הציבור החרדי.

בכינוסים הקודמים השתתפו שר התקשורת הרב אריאל אטיאס, יו"ר ועדת הכספים מר סטס מיסז'ניקוב ואנשי כלכלה בכירים, כאשר בכנס הנוכחי שהתקיים בשרתון סיטי טאואר השתתף שר השיכון מר זאב בוים.

בפורום הכלכלי השלישי שהיה גדול מקודמיו, השתתפו מאות מנהלי מוסדות ראשי ארגונים ואנשי עסקים רובם לקוחות בנק פאג"י, הבנק הוותיק והמוביל במגזר החרדי, הנהנה מיחסי אימון גבוהים אשר באים לידי ביטוי בפעילות הכלכלית העסקית והן בפעילות הקהילתית, והמעורבות של הבנק בנושאים חברתיים רגישים מתוקף תפקידו.

את הפורום פתח בדברים רו"ח מר דוב גולדפריינד מנכ"ל הבנק, אשר ציין כי מטרת הכנס להדק ולחזק את הקשר בין הבנק ללקוחותיו. בדבריו הזכיר את המשבר הכלכלי העולמי. "הכלכלה העולמית נמצאת במשבר, והמשק הישראלי, במיוחד בעידן הגלובליזציה, מושפע ויושפע מכך באופן מהותי, כמו גם מהתנודות החריפות בשערי המטבע, מעליית מחירי הסחורות ומתנועות ההון המשמעותיות בין השווקים השונים." בהמשך דיבר על המגזר החרדי "אני רואה במגזר החרדי את אחד היצואנים הגדולים של המשק הישראלי. על כך יעידו הסכומים הגבוהים של העברות חד צדדיות של מטבע חוץ, הנשלחים על ידי נדיבים יהודים מחו"ל, התומכים בעולמה של תורה".

דרור זקש, מנהל חדר עסקאות מט"ח בבנק הבינלאומי, חברת האם של בנק פאג"י, דיבר על שוק ההון, היחלשות הדולר בעולם מול שאר המטבעות, משבר הסאב פריים. על האטה בכלכלה האמריקאית, גלישה למיתון ומשבר הנדל"ן וכמובן ההשפעה הישירה עלינו. בסיום דבריו אמר מר זקש כי הוא צופה שבעקבות שינוי המדיניות של בנק ישראל ברכישת מט"ח עד מאה מליון דולר ליום, נראה שהדולר היציג יתקרב לאזור השלושה וחצי שקלים.

מר יצחק פלד מנכ"ל חב' טלניר נתן הרצאה מאלפת בנושא תחבולות ותכסיסים במשא ומתן, כשהכוונה בעצם למהלכים חלקם מניפולטיביים שאחד מהצדדים נוקט בהם במהלך משא ומתן כדי להשיג משהו מהצד השני. בדבריו, השתמש מר פלד בדוגמאות וסיטואציות ומעשיות מחיי היום יום שהעלו לא אחת חיוכים על פניהם של המשתתפים.

שר השיכון זאב בוים הצהיר על כך כי הוא בעד החזרת המענקים והלוואות המקום, אשר חסרונן פגע בעיקר במגזר החרדי. השר ציין כי לפי נתוני משרד השיכון הרי שבשנתיים האחרונות ירד באופן משמעותי מספר המנצלים את זכותם למשכנתאות, מה שמצביע על הצורך לחזור לשיטת המענקים ועידוד התיישבות.

השר דיבר על מורכבות נושא הדיור במגזר החרדי "להערכתנו, הפתרון האפשרי היחיד הוא אכלוס והקמה של מספר יישובים חרדיים שיענו על צרכי המגזר. פיזורה הגיאוגרפי של האוכלוסייה החרדית מלמד, שעל העיר להיות ממוקמת בסמוך לקהילה חרדית ותיקה או באזור בו קיימת תשתית תחבורה ציבורית נוחה וזמינה".

את הפורום, הנחה בטוב טעם, ינון שויקה, שמונה לאחרונה לסמנכ"ל והינו מנהל מערך הסניפים של בנק פאג"י. את דבריו תיבל, שויקה, בפירושים ורעיונות מפרשת השבוע.לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות
מבזקי חדשות
22.05.2012 15:35
מאת: דניאל טננבוים

צומת אלייכין: רוכב אופנוע נהרג בתאונת דרכים

22.05.2012 10:45
מאת: ישראל חדש

מנהרות הכרמל נסגרו לתנועה

10.04.2012 8:30
מאת: דניאל טננבוים

נתניה: אם ושני ילדיה נפצעו בשריפה

10.04.2012 6:30
מאת: יונתן דולב

רחובות: גבר נדקר בביתו - מצבו קשה

09.04.2012 23:17
מאת: יונתן דולב

שלושה פצועים בתאונת דרכים בגבעת שמואל

23.03.2012 13:40
מאת: דניאל טננבוים

לוד: שני נפגעים באורח אנוש וקל באירוע ירי

23.03.2012 13:39
מאת: דניאל טננבוים

רוכב טרקטורון נפגע באורח קשה בצומת להבים

23.03.2012 13:00
מאת: ישראל חדש

נחל שורק: אדם פונה לאחר חילוץ ממושך

     
דף הבית | חדשות | מבזקים | גלריה מהארץ | גלריה מהעולם | גלריה יהדות | וידאו | המייל האדום | פרסם אצלינו | הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית | תקנון
© כל הזכויות שמורות ל npv חדשות+
Rivyon.com